Nebankovní hypotéka otevírá cestu k bydlení

Chcete získat úvěr, který by vám otevřel cestu k vysněnému bydlení? Věříte, že pečlivý výběr se vám vyplatí v podobě poctivého a výhodného úvěru? Pokud ano, pak máte velkou pravdu. Je obecně mnohem rozumnější vybírat něco takto důležitého, jako je hypotéka, opravdu pečlivě než následně litovat. Jestliže již nyní víte, že je vaším cílem nebankovní hypotéka bez registru, protože na jiný úvěr nedosáhnete, pak není na co čekat. Můžete využít úvěr, který svou podstatou skrývá mnoho výhod:

Vyplácení až 70 % odhadu z nemovitosti

Není třeba dokládat daňová přiznání

Žádné nahlížení na registr dlužníků

Úroková sazba od 7 % p.a.

Splatnost od jednoho až po třicet let

Ať už jste firma, která hledá financování svých podnikatelských zájmů nebo si chcete zpříjemnit svůj život novým bydlením, tento typ úvěru pro vás bude ten nejvýhodnější, a to z mnoha důvodů. Nejde jenom o výhody, které jste mohli vidět výše, ale jde především o celkovou podstatu toho, co vám úvěr tohoto typu nabídne.
muž s koulí dolarů.png

Rozhněte se správě a s jistotou

Jak byste mohli mít jistotu kvalitního úvěru, když by na vás stále někdo chrlil jenom samé výhody a nepadla by ani zmínka o realitě? I v případě těchto úvěrů je nutné počítat s určitými nevýhodami. Jde především o přeplacení celkově vyšší částky, než je tomu u bank. S tím je sice nutné počítat, ale na druhou stranu získáte již zmíněné výhody. Proto můžete sami uznat, zdali je to pro vás atraktivní nebo nikoliv.
klíče od nemovitosti.jpg

Pokud se rozhodnete pro úvěr tohoto typu, pak se můžete těšit na zajímavé výhody, ale i musíte počítat i s určitými nevýhodami. Obecně je však možné říci, že nebankovní hypotéka může být stejně atraktivní jako ta od banky, stačí správně vybírat. Proto nic při výběru nezanedbejte, ale snažte se všechno udělat, abyste s výsledkem, a tedy svým úvěrem, byli následně velmi spokojeni.