Podnikatelský úvěr

Americká hypotéka nebankovní se řadí do sekce podnikatelských úvěrů. Jedná se tedy o finanční možnost pro všechny podnikatele, lidi OSVČ a firmy, jak mohou získat peníze formou hypotéky, takže zastaví vlastní nemovitost. Z hodnoty této nemovitosti vyplácíme až 70%.
garáže v domě.jpg
Právě tato novodobá finanční možnost dává šanci všem podnikatelům a firmám, aby si mohli zajistit finance pro své podnikání. Bez ohledu na to, jestli máte prokazatelné příjmy, nebo jestli máte nízké daňové přiznání, máte zde možnost získat finance. Nezkoumáme registry, ani žádné jiné záznamy, a proto pro nás není problém, zajistit vám velice výhodný úrok a veškerý komfort, čili ty nejlepší možné podmínky na trhu. Nemusíte se obávat ani registrů. Do registru nenahlížíme, a pokud máte problém, dá se to přejít a tolerovat. Mezi hlavní registry patří BRKI, NRKI, SOLUS. Do těch banky vždy nahlíží, takže pokud jste neuspěli v bance kvůli registrům, pak zde určitě uspějete.
úspory v gumičce.jpg

Jednoduché řešení pro každého

Pokud vás banka již odmítla, nenechejte se zbytečně potupit ještě jednou. Vyberte si právě naší možnost získání financí a určitě budete slavit úspěch. Pokud potřebujete peníze rychle a bez zbytečného papírování, pak zvolte tuto jedinečnou volbu. Jedná se opravdu o férový finanční produkt.
§ Doba splácení se dá nastavit od jednoho roku až po dobu 30 let. Nenahlížíme do registru. Nemusíte dokládat své příjmy. Dostanete hypotéku i s nízkým daňovým přiznáním. Finance získáte bezúčelně.
karty a whisky.jpg
Nemusíte proto dokazovat ani prokazovat na co peníze použijete a potřebujete. Můžete s nimi oddlužit svou firmu, nemovitost, provést konsolidaci půjček, vyplatit se z exekucí nebo splatit dluhy na OSSZ nebo VZP. Od podpisu úvěrové smlouvy získáte peníze do 24 hodin. Velká výhoda, pokud na peníze spěcháte a nemáte čas řešit milion schůzek a další ujednávání. Peníze u nás dostanete velmi rychle a snadno, bez zdlouhavého vyřizování nebo složitého papírování.