Na oslavu vlastním vozem? Žádný problém, když víte, koho zavolat!


Přijeli jste na návštěvu za známými nebo příbuznými a zábava se vám trošku zvrtla? Chcete pít alkohol ale přijeli jste vlastním vozem? To není žádný problém!

Na oslavu vlastním vozem? Žádný problém, když víte, koho zavolat!

Většinou se žádná pořádná oslava neobejde bez alkoholu, skleničku si ale také rádi dáme s přáteli nebo příbuznými, mnohdy jedeme na návštěvu a vůbec nepočítáme s tím, že by se to mohlo zvrtnout, někdy také někoho potkáme jen náhodně a zkrátka neodoláme. S přáteli se totiž nejlépe povídá právě u skleničky něčeho dobrého. Jenže pokud jsme přijeli vlastním vozidlem, může to být docela problém. Za volant sednout pod vlivem nemůžeme a na druhý den auto samozřejmě potřebujeme. Jak tuhle zapeklitou situaci nejlépe vyřešit?

pexels-photo-3394310

Nechte odvézt nejen sebe ale i své auto

Už jste slyšeli o možnosti, nechat odvézt domů taxíkem sebe a společně i se svým autem? Možná to zní jako z filmu nebo jako něco, co je určeno jen pro movité lidi, ale opak je pravdou. Říká se tomu drink taxi a dnes jde o poměrně běžnou, oblíbenou a rozšířenou službu, která se může čas od času hodit každému z nás. A jak takový odvoz vozu Praha vlastně funguje? Je to velmi jednoduché.

pexels-photo-1521580

Když se náhodou ocitnete na oslavě nebo posedíte s přáteli a na místo jste dorazili vlastním vozem, už se nemusíte vyhýbat alkoholu, i když své auto na místě rozhodně nechávat nechcete. Objednáte si jednoduše speciální taxi, které přijede společně se dvěma řidiči. Jednomu z nich svěříte své auto a nasednete na místo spolujezdce, druhý řidič ve svém voze pojede za vámi na určené místo. Tam řidič zaparkuje a nasedne do svého vozu. Vy se ocitnete doma, budete mít na místě i své auto a problém je vyřešen.

Nikdy nevíte, co se stane

Občas vyrazíme na oslavu s vědomím, že se tam pít bude, nabízí se otázka, jak se na místo dostat, jak dostat své auto zase domů, někdy pak nezbývá nic jiného, než obětování se. Skleničku něčeho ostřejšího si ale občas dáme rádi všichni. Za volant ale alkohol samozřejmě nepatří! Díky této skvělé službě už nemusíte řešit, co bude s vámi a vaším autem.

Je to lákavá představa, že?