Levné ubytování v Českých Budějovicích

Koukáte kam vyrazit na prodloužený víkend nebo letní dovolenou? Volíte raději dovolenou doma nebo toužíte po dovolené v zahraničí. Jelikož nevíme jak to bude v létě vypadat rádi bychom vám nabídli pěkné ubytování v České republice. Neboť i u nás jsou krásná místa k vidění. Můžete objevovat kouzelná historická města a jejich památky, nebo prozkoumávat přírodní krásy. Nemusíte se bát, je jich u nás spousta.

square-542945_960_720

Nabízíme vám krásný útulný penzion U Rudolfa, který se nachází v Českých Budějovicích. Můžete přijet vlastním vozem, který zaparkujete na naše neplacené parkoviště. Pokoje mají základní vybavení. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, televizi a kvalitní připojení na Wifi. Lednička na pokoji není, ale najdete ji v chodbě u pokoje. Jsou u nás vítaní i čtyřnozí kamarádi středního a malého vzrůstu. Můžete tak mít své věrné hlídače sebou. Nemusíte pro ně zařizovat hlídání a celou dovolenou na ně myslet jestli je vše v pořádku. V penzionu si můžete zařídit skvělí odpočinek v sauně nebo vířivce. Stačí se jen předem domluvit a zajistit si volná místa. V penzionu je možné si zajistit bohaté snídaně, které vám dodají potřebnou energii na vaše výlety. Penzion České Budějovice a okolí https://www.penzionurudolfa.cz/ si můžete rezervovat telefonicky. Centrum města a výstaviště v blízkém okolí.

the-trees-in-the-fall-2052255_960_720

Pro milovníky kola a přírody máme v nedaleké blízkosti krásnou cyklostezku do Hluboké nad Vltavou a Purkarce. Cesta je vedena po obou březích řeky Vltavy přes zříceninu hradu Karlův hrádek. Jedna trasa je asfaltová a druhá je spíše přírodní. Na cestě naleznete spoustu občerstvení a kdyby se vám už zpátky na kole nechtělo, můžete využít lodní dopravy pro návrat. V okolí jsou další krásné cesty a spousta míst k vidění. Tak neotálejte ani minutu a rezervujte si u nás ubytování a prozkoumejte okolí.