Jak si představit obal na Samsung Galaxy A50

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k oblíbeným modelům telekomunikační techniky a spolu s nimi je zájem o zabezpečovací prvky, s nimiž lze bez problémů tuto techniku využívat i na cestách. Mít zkrátka mobil po kapsách nebo v zavazadle jen tak, volně položený, znamená riskovat poškození čelního skla či dotykového displeje. Budete-li se zajímat o vhodný obal na Samsung Galaxy A50, pravděpodobně alespoň zavadíte pohledem o knížkové pouzdro. Připomíná malý kapesní diář s rozevíracími deskami a evokuje nostalgii doby, kdy žádné mobily neexistovaly, a pokud ano, tak jen na papíře.

knížkové pouzdro na mobil

Kapesní diáře měly něco do sebe, vnímali jsme je jako součást každodenního pohybu v zaměstnání i doma a elektronickým diářem v mobilu, převlečeném do „dobového kostýmu“, si tak můžeme připomenout onu poklidnější, nedigitalizovanou dobu.

Knížkové pouzdro imituje pravou kůži

Knížková pouzdra nepřipomínají kožené desky kapesních diářů náhodou, kůže byla kdysi symbolem luxusu, ale pravou zvířecí kůži dnes nahrazuje eko-kůže, která vypadá na první pohled od té pravé k nerozeznání. Žádné zvíře nemusí kvůli lidskému rozmaru přijít o život, a přesto máte v ruce vzhledově zajímavý, atraktivní výrobek, vhodný i pro slavnostní a společenské příležitosti. S knížkovým pouzdrem vhodné barvy lze vyrazit na promoci, na oslavu narozenin, na firemní večírek či pohovor, anebo doplnit večerní toaletu na plese a nebude to působit násilně a nepřirozeně.

žena s mobilem

Eko-kůže je zdravotně nezávadný polyuretan, je velmi příjemný na dotek dlaní i bříšky prstů, je prodyšný, takže dobře odvádí od mobilu vlhkost a obaly na mobil tohoto typu vykazují velmi dobrý poměr výkonu k jejich ceně. Není pak problém pořídit si obalů několik a střídat je podle vašeho oblečení jako módní doplněk, máte-li zájem svůj vzhled vyšperkovat a vyzdobit a dovést k dokonalosti.