Výborná technika

Technické vymoženosti byly vždycky můj obor a už jako malé dítě jsem se o to velmi zajímala. Hodně mě fascinovala auta. Na to že můj tatínek rozvážel poštu a další podobné věci, tak jsem si oblíbila právě jeho auto. A neměl jen tak obyčejné auto. Měl velkou bílou dodávku s obrázky. Protože rozvážel balíky a další poštu, tak jsem si řekla, že jednoho dne budu jezdit taky. A vy víte, jak to všechno dopadlo? Ano, stala jsem se taky řidičkou pošty. Teď vím, že v dnešní době mnoho lidí pošta právě odrazuje, nadává na ní, jenže já nevím vůbec proč. A protože jsem velmi technický typ, tak jsem si taky dokázala všechno sama opravit udělat. Protože někdy se auto porouchá, tak se taky musí opravit. A jednou jsem si řekla, že auto je velmi praktické.

I lékařství využívá techniku.

A právě auto potřebuje, abych znala základy techniky podobných vědomostí. A proto abych mohla taky takhle jezdit, musela jsem umět něco z techniky. Umím si vyměnit i kolo v autě.  Na ženu skvělé, ne? Technika mi není vůbec cizí. A protože jsem taky technicky zaměřená a udělala jsem taky autoškolu, tedy myslím techniku, na jedničku. Technika taky zajímá mého partnera.

I toto je výkvět techniky.

Můj partner je technik a zajímá se o vodovodní potrubí a další podobné věci, které moc rád opravuje. Taky pracuje v obchodě, kde je technika a taky myslím například mikrovlnné trouby. Podle mého názoru je mikrovlnná trouba opravdu velký technický vynález, protože jí doma taky mám, moc se mi hodí a usnadňuje mi život. Když potřebuji něco rychle ohřát, tak se mi mikrovlnná trouba hodí. Podle mého názoru je právě tato technika velmi vyspělá. A hodí se do každé domácnosti, i když mnoho lidí zatracuje mikrovlnou troubu, že prý zbytečně zabírá místo doma v kuchyni. Jenže já si to nemyslím. Podle mého názoru je mikrovlnná trouba technický vynález, který usnadňuje život a já jsem ráda, že mikrovlnou troubu doma mám.