Výklad karet po telefonu


Často najdete v televizních programech různých stanic pořady, kdy kartářky radí lidem, co dělat v různých situacích a jak se bude dále odvíjet jejich život. Je to živě a můžete zavolat i osobně a nechat si vyložit svůj vlastní osud. Každopádně si za to poměrně dost zaplatíte.
telefon s deníčkem.jpg 
Jak to probíhá?
V televizi si najdete tento program, kde si můžete nechat vyložit svůj osud a co vás čeká. Následně zavoláte na telefonní číslo, které je uvedeno ve vysílání. Podívejte se na upozornění, které běží malým písmem ve spodní části obrazovky. Je tam napsáno, že cena za minutu spojení je 70 Kč (někde může být i vyšší).
oracle karty na věštění.jpg
Dále se dočtete, že platíte i za čas, kdy čekáte na spojní do studia, případně mluvíte s dramaturgem pořadu. Tedy je potřeba počítat s tím, že takový hovor může trvat dlouho, ale není to podmínka. Nově se dole dočtete, že je nějaká maximální částka, kterou můžete za takové hovory utratit. Tedy vytočíte číslo, pokud máte štěstí, jste ihned spojeni do studia a jste v živém vysílání. Vždy si zeslabte televizi, jinak se budete slyšet dvakrát a je to nepříjemné pro vás, i pro člověka, který je v televizi. Většinou řeknete své křestní jméno a datum narození. Následně se již můžete ptát na vše, co vás zajímá a můžete se doptávat na další detaily. Jsou lidé, kteří se zeptají na konkrétní věc a takový hovor může trvat 5 minut, ale jsou lidé, kteří dokáží být na telefonu i 20 minut a v tom případě si dost zaplatíte. Kartářka ve studiu po položení otázky vykládá karty a říká, co vidí a co se bude dít. Po výkladu se rozloučíte a položíte telefon.
 
Moje zkušenost
Nedávno jsem takový pořad sledoval a asi hodinu jsem přemýšlel, jestli tam mám zavolat. Potřeboval jsem se zeptat na nějakou věc. Přemýšlel jsem právě nad penězi, ale nakonec jsem si řekl, že zavolám, protože paní kartářka ve studiu mi byla velice sympatická. Zavolal jsem tedy na uvedené číslo a k mému překvapení jsem byl ihned spojen do studia a probíhal výklad karet. Byl jsem překvapen z toho, co všechno kartářka věděla. Nemohla to jen tak někde zjistit nebo to prostě zkusit. Jsou to věci, které nikdo neví a nemůže je vědět. Některé věci jsem zrovna řešil a ihned jsem dostal odpověď. Musím říci, že jsem byl velice mile překvapený. A uvažuji i o osobní výkladu.
 tarot a kartářka.jpg
Zkrátka i televizní výklad karet má něco do sebe. Nevýhoda ovšem je, že zde zaplatíte poměrně velkou částku. Takovou částku totiž můžete zaplatit za zhruba hodinový výklad, kde jste osobně.