Tip na školní výlet pro žáky druhého stupně základní školy

Školní výlet by http://hotelcentrumhranice.cz/ měl být pro starší děti již trošku promyšlenější. Takovým klasickým výletem do ZOO je ani nenadchnete, ani neurazíte. Výlet na hrad či zámek je pro ně moc obyčejný a nudný. Co tedy vymyslet, aby to děti bavilo, a aby byly z výletu opravdu nadšené?

Zkuste letos nějakou novinku. Vyberte si z několika variant zábavných předem připravených programů pro děti.

hra v trávě

Tip na školní výlet pro starší děti

Program Škola hrou –je vhodný pro děti 4. až 6. tříd. Na co se mohou děti těšit? Interaktivní centrum děti zaručeně pobaví – dozví se informace o svém vlastním těle, vyzkouší si své pohybové schopnosti a naučí se něco o zdravém životním stylu. Následně navštíví včelnici, kde se dozví informace ohledně výroby medu.

Příborské báje a pověsti děti zaručeně uchvátí. Program bude zakončený návštěvou kláštera a jeho okolních zahrad, kde si děti budou moct vyrobit svůj vlastní bylinkový čaj.

Program Od pekaře po čtyřkolky –je určený pro děti 5. až 9. tříd. No samozřejmě – jakmile děti zaslechnou slovo čtyřkolka, budou nadšené ihned. Navíc si však budou moct vyzkoušet pečení Štramberských uší, výrobu keramiky na hrnčířském kruhu či krmení exotických hadů v místní aqua-terra expozici.

veselé obličeje

Program Všemi smysly –je určený pro děti 7. až 9. tříd. Boxerský simulátor, jízda na elektroboardu, čajové rituály, život včel a výroba medu, psycholog S. Freud. Takto lze stručně charakterizovat tento program. Věřte tomu, že děti budou maximálně nadšené a plné zážitků.

Program Hledání limitů –je určený pro děti 6. až 9. tříd. Zároveň můžeme říct, že je určený především pro sportovní nadšence, kteří mají rádi i kapku adrenalinu. V lanovém centru si žáci mohou vyzkoušet velké množství atrakcí, rovněž si zkusí povolání mladého záchranáře, navštíví muzeum Tatry a zahrají si GPS hru wherigo.
Tak co, najdete zde vhodnou alternativu právě pro vaši třídu?