Španělské speciality

Mnoho obchodů v dnešní době nabízí různé akční nabídky a speciální týdny, kdy můžete využít speciality z různých zemí a tím se jim přiblížit bez nutnosti toho, abyste do země museli cestovat. Dnešní velká výhoda je v sortimentu, který nám obchody nabízí.
architektura města 
Co můžeme nakoupit?
Nabídka, kterou obchody v tomto speciálním týdnu nabízejí je poměrně široká. Můžete si vybrat různé speciality, které se dají mezi sebou i různě kombinovat do výborných pokrmů. Mezi speciality patří například: Fuet extra (španělský salám, který je sušený vzduchem), Kalamárové kroužky, směs různých mořských živočichů, salám Salchichón (je vyrobený z iberského vepřového masa), Chorizo (španělský paprikový salám), šunka Jamón Serrano (tato šunka je sušena vzduchem a zraje 16 měsíců), šunka Jamón Serrano Gran Reserva (šunka sušená vzduchem, která zraje 15 měsíců),Mahón sýr (španělský plnotučný sýr), čerstvý sýr z kravského mléka, sardelové filety, speciální španělský plnotučný sýr (tento sýr je vyroben z ovčího, kozího a kravského mléka), Ravioli (plněné salámem Chorizo), mléčné dezerty, Gazpacho polévka (jedná se o studenou zeleninovou polévku s panenským olivovým olejem), nesmí chybět ani různé olivy (klasické, ve slunečnicovém oleji, plněné paprikovou pastou), cizrna, olivové oleje, artyčoky, různé rajčatové omáčky, tuňák (klasický nebo v různých speciální omáčkách), samozřejmě i nějaké španělské sladkosti (magdalény – z třeného těsta, sušenky a další). Můžete si vybrat i z široké nabídky nápojů, jako například: Sangria (nápoj z červeného vína), Portské víno a samozřejmě si lze vybrat i z široké nabídky bílých, červených i růžových vín). Zkrátka výběr je opravdu pestrý.
krevety a citrón 
Cena je přijatelná
Ceny jsou opravdu velice příznivé. Samozřejmě záleží na konkrétním produktu, ale pohybují se již od 19 Kč až po vína, které můžete koupit do 200 Kč. Vždy záleží čistě na vás, co si vyberete a na co máte chuť.
 
Kvalita
Kvalita je rozhodující faktor a musím říci, že v dnešní době je již kvalita velice dobrá. Tedy se nemusíte bát, že pokud si koupíte takové speciality, tak nebudou dobré a kvalitní. Jistě, pokud budete přímo ve Španělsku, je to něco jiného. Nicméně v rámci nabídek je kvalita opravdu dobrá.