Služby pro bytové jednotky

Jste správce nebo majitel bytového družstva a nevíte sis něčím rady? Nebo třeba nevíte jak zpracovávat určité dokumenty a nebo naopak chcete změnit správce bytového družstva? Určitě nejste jediní, kteří mají tento problém. V mnoho případech jsou správci voleni protože třeba jen bydlí v družstvu nejdéle a poté nemusí svou funkci zvládat. Řekl bych, že je to tak možná ve více případech než v případech kde správce ví co dělá a co má dělat. Mnoho z Vás ale určitě neví, že existuje firma, která Vás všech těchto starostí zbaví a se vším Vám pomůže. Správcovství totiž není jen o tom abyste se starali o úklid a občas něco v domě opravili. Firem sice není tolik ale našel jsem jednu, která Vám určitě kvalitně pomůže.

Logo firmy

Firma se jmenuje Homeparnter a sídlí v Brně což znamená, že tyto služby zařizuje v Brně a jeho okolí. Firma zajišťuje veškeré služby pro Společenství vlastníku a bytová družstva. Firma má na stránkách také reference takže si můžete přečíst zkušenosti od jiných vlastníků a posoudit sami jestli Vám jejich služby budou vyhovovat. Firma si zakládá na letitých zkušenostech, odbornosti a také na vysokém standartu kvality. Těmito službami se zabývají už od roku 2004 a zařizují opravdu veškeré služby které se týkají správy bytových domů. Vše Vám navrhnou a vy se sami rozhodnete jestli chcete jejich služby využít.

SVJ

Taky si zakládají na rychlém, spolehlivém a efektivním řešením problémů, které vyřeší velmi pečlivě. Využívají moderní technologie a aby Vám ušetřili čas komunikují s Vámi elektronicky. Firma se zaměřuje jak na finanční a účetní služby tak i na technické služby nebo třeba vyúčtování. Na stránkách je k dispozici ceník a také jejich vzorové dokumenty. Ceny jsou 100-200 Kč za měsíc na bytovou jednotku ale záleží samozřejmě na její velikosti. Firma se mi velice líbí, pokud budete mít nějaké dotazy tak na stránkách v odkazu jsou kontaktní https://www.homepartner.cz/kontakt/ informace jako e-mail nebo telefonní číslo takže se nebojte ozvat. Myslím si, že Vám to ušetří mnoho práce za skvělou cenu.