Návrhy, nápady a samotná realizace našeho nového domova

Domov je místem odpočinku, klidu a souznění, ale také hraní, zábavy, sportování, setkávání s přáteli a rodinou a jiných aktivit. Snoubí se v něm to hezké a samozřejmě i to praktické. Každá domácnost by proto měla být vyladěná do posledního detailu. Nemáte konečnou představu právě o detailech? Netušíte, jaké se vyrábí podlahy, rolety, nábytek, co k čemu skloubit nebo jak to vymyslet s barvami, aby to působilo hezky, elegantně, ale i čistě a nápaditě?

S návrhem, nápadem i samotnou realizací pomůže bytový architekt Bydesign.

projekt lidé

Jejich výhodou je, že se nezaměřují pouze na jednu oblast domácnosti. Velice rádi a ochotně nám pomohou s přípravou návrhu pro jakoukoliv místnost. Klidně se může jednat pouze o jednu místnost nebo rovnou o celý dům.

Člověk si totiž někdy nedokáže představit, jak by to u něho doma mohlo vypadat, protože nezná patřičné možnosti. Jenomže lidé, kteří je znají, mají na tyto věci úplně jiný úhel pohledu. Mají nápady a ty jsou originální a vždy jedinečné. Navíc mají široké možnosti a tomuto tématu se věnují dlouhodobě, takže vsadit na jejich kartu se v tomto ohledu rozhodně vyplatí.

byt změna

Jak to celé funguje a co můžete očekávat?

Než začne samotná přeměna vašeho interiéru domova, tak vás nejprve čeká návrh. Celý prostor se takzvaně zmapuje a vytvoří se v něm kouzelné prostředí, které by se vám mohlo líbit. Samozřejmě na základě patřičných parametrů. Můžete si říct, jakou barvu máte rádi, jak byste místnost chtěli ladit, jestli má být moderní, rustikální nebo v retro stylu. Všemu se dá přizpůsobit.

Tomuto úkonu se říká vizualizace. Získáte i 3D návrh pro ještě lepší představu. Opravují se případné drobnosti, vše se konzultuje. Jakmile bude všechno schválené, může se přistoupit k samotné realizaci projektu. Výběr konkrétních produktů, materiálů i veškerých doplňků, zařídí a zajistí právě bytový architekt. Jakmile je to hotové, už si jenom můžete užívat vašeho nového domova.