Anglické léto v české přírodě

Každý světový jazyk se učí několika způsoby, které musíte neustále kombinovat. Navíc se nikdy nesmíte přestat učit, vždycky musíte mít nějaký podnět, který vás posune dál a dál. Někdy je to rodilý mluvčí, od kterého pochytíte správnou výslovnost a tvorbu vět, někdy je to zase dobrý učitel, který vám ukáže správnou gramatiku a psaní. Občas je to zase delší zážitek jako pobyt v zahraničí či třeba i anglický jazykový tábor. Mnohdy může pomoci obrovská četba knih i literatury, odborné i populární. Občas je to třeba i sledování filmů a seriálů s titulky. Vždy se však musí všechny tyto vjemy kombinovat. Pakliže nekombinujete, vždycky vám něco bude chybět.

Přesně proto může pro vaše dítě představovat výuka angličtiny ve škole problém – čas zbývá opravdu jen na gramatiku, slovíčka a občasnou mluvu, kterou mnozí stejně přečtou z papíru či z obrazovky. Právě proto je anglický jazykový tábor tak úžasný – kombinujete nejen každodenní mluvení s těmi, kteří jazyk umí a rozumějí mu, ale ještě k tomu kombinujete neustálou výuku a vjemy. Do toho všeho se děti zábavnou formou konečně uvolní a podívají se i na jiná místa, než je jejich pokoj či babiččin dům.

girl-2771936_640

Pro menší i mladší děti tak tábor v Česku představuje ideální variantu, jak se dostat z domova rodičů alespoň na chvíli (a také z jejich neúprosného dohledu) a zároveň i pro rodiče útěchu, že kdyby náhodou dostali panický záchvat, vždycky se mohou autem přijet podívat a nebude to pět hodin cesty.

learn-2001847_640

Letní dětský tábor tak představuje unikátní kombinaci zážitků, vzpomínek, učení i zdokonalení jazykových dovedností, které se i na zahraničních jazykových pobytech málokdy dětem poskytne. Můžete si tak být jisti, že vaše dítě bude šťastné, spokojené a ještě k tomu si do života něco z tábora odnese – a to je něco, co se málokdy dětem poštěstí. Tak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!