Americká hypotéka bez příjmu a bez registru

Pod tímto názvem lidé často hledají nějaké úvěry. Americká hypotéka bez registru je velice vyhledávaná podoba tohoto názvu. Co se pod ní však skutečně skrývá?
Pod tímto názvem můžete očekávat podnikatelský úvěr.
Podnikatelský úvěr má jisté hodnoty, které se musí dodržet. Nejdůležitějším faktorem je, že si jej nesmí sjednávat běžní občané. Je dostupný pouze pro podnikatele a firmy. Takže pokud nevlastníte nějaké firmu nebo neprovozujete živnost, pak si tento typ úvěru sjednat nemůžete.

svoboda

Finance z úvěru se používají právě v podnikání. Financují se s nimi potřeby vzniklé ve firmě. Můžete s nimi však splatit i exekuce, vymanit se z dluhů, vyplatit nedoplatky na zdravotním, sociálním, doplatit faktury, nebo peníze použít na nákup strojů a zařízení či financování běžného provozu.

Výhodný úvěr pro podnikatele

V tomto případě úvěru nemusíte složitě dokládat své příjmy. Nemusíte prokazovat, na co přesně peníze ve firmě potřebujete. Nedokládá se příjem a dokonce je možné tolerovat záznamy. Ať už máte škraloup v bankovním či nebankovním registru, můžeme to přehlédnout.

úspiory

  • Ideální způsob získání úvěru i v případě, že vás v bance odmítli. S takovými klienty se setkáváme velice často a vždy s nimi najdeme způsob, jak se s jejich finanční situací vypořádat.
  • Naší specializací jsou klienti se záznamem nebo jinými finančními problémy. Nezkoumáme žádné daňové přiznání. Úvěr můžete získat až na dobu splatnosti 30 let. Bez zbytečného papírování.
  • Garance nízké splátky. V tomto ohledu konkuruje bankám. Získáte 50 – 70% ze současné prodejní ceny nemovitosti. Půjčky schvalujeme i do 24 hodin od podpisu a celkového vyřízení úvěru.
  • Při tomto typu úvěru ručíte nemovitostí. Do zástavy můžete dát cokoliv například dům, byt, pozemek, objekt, halu, komerční prostory, hotely, penziony, chalupy, restaurace a spoustu dalšího.
  • Neřešíme exekuce, zaměřujeme se i na klienty s problémy.