Stydíte se mluvit o svých problémech?


Když otevřete jakýkoliv ženský časopis, s největší pravděpodobností v něm najdete článek, který se bude týkat ženských zdravotních problémů, který je během jejich života potkají. Od první menstruace, přes těhotenství, porod, až k přechodu, úniky moči, nedostatečná pevnost svalů pánevního dna, o všem se tu hovoří zcela otevřeně a ženy tak ví, co je v životě potká a hlavně jak se s tím mohou poprat, co jim pomůže. Ale existuje nějaký časopis pro pány, kromě Playboye? A ani v tom jednom se nedočtete, že pánové s přibývajícím věkem mohou mít problémy s prostatou a jejich erekce také nebude vynikající až do sta let. Toto téma považují muži za přísně soukromé a tajemné a z reklam v televizi se akorát dozvědí, jak být „mužem hned“. Je to ale správně?

erekce

Problémy s erekcí a prostatou, což spolu často souvisí, se u mužů projeví s vyšším věkem. Není to nic neobvyklého, ale pánové nejsou zvyklí chodit každý rok na pravidelné gynekologické prohlídky jako ženy, takže nemají komu se svěřit a s kým problém rozebrat. Ani kamarádi většinou o sobě navzájem tyto problémy neví, i když je trápí úplně stejně. Pánové! Máte odvahu zajít za svým lékařem a říct mu, že už to není jako za mlada? Že zvažujete, jestli by vám mohl předepsat kouzelnou modrou pilulku? Pravděpodobně ne, ale nemusíte tam spěchat, prvně můžete vyzkoušet volně dostupné prostředky na povzbuzeni erekce, a že jich není málo.

láska

Začít můžete i běžnými afrodisiaky, jako jsou jahody, chilli papričky, chřest nebo zázvor. Pokračovat můžete podpůrnými prostředky, které nabízí firma Kamagra. Když k tomu přidáte i změnu prostředí, třeba víkend v luxusním hotelu s vířivkou, úspěch se jistě dostaví a vy i vaše partnerka prožijete krásné chvíle milování. Ale pozor, pokud nic nepomáhá, neměli byste návštěvu lékaře odkládat. Může jít o vážné cévní onemocnění a není radno jej podceňovat.