Prodáváme nové s.r.o.

Pokud jste se rozhodli podnikat jako právnická osoba, tedy společnost s ručením omezeným, můžete volit pro získání takové společnosti z několika různých řešení. Můžete si společnost s ručením omezeným sami založit, můžete si ji nechat někým založit, nebo si můžete nějakou společnost koupit. Z různých důvodů se jich prodává dost. Řada lidí končí s podnikáním, aniž by poslali svou společnost, své dítko do konkurzu. Na první pohled takové společnosti vypadají jako společnosti zdravé. Končící podnikatel vám jistě vysvětlí, proč končí s podnikáním, potvrdí, že nemá žádné nesplacené závazky, že má vydodáno veškeré objednané zboží a že nic jeho, bývalou společnost tedy nezatěžuje. No, je na vás, jestli mu budete věřit. Ono se nějaký ten kostlivec ve skříni může časem najít a pak je to velice, velice nepříjemné.

Nikdy nevíte s kým si plácnete

Se zakládáním společnosti je spojeno také nejedno nemalé úskalí. Především si musíte nastudovat co vše je k takovému založení společnosti s ručením omezeným zapotřebí. Vědomí, že budete statutárním orgánem, tedy společníkem a také jednatelem vám asi stačit nebude.

Jedním z řešením jak se dostat ke společnosti s ručením omezeným je koupě ready made společnosti. Tato možnost je velice rychlá. Na vše stačí poslat peníze a ověřit několik listin na Czech pointu, tedy na každé České poště. Získáte společnost se zajímavým základním jměním ve výši 18 tisíc korun. To zní jinak, než zákonem povinná tisícovka, co říkáte.

Koupit zvládnete od stolu

Tyto společnost jsou přihlášeny ke všem volným živnostem, takže je v podstatě jedno v jakém oboru chcete podnikat. A pokud potřebujete koncesovanou živnost, stačí doložit, že splňujete podmínky k takové činnosti. Většino, jde o kombinaci vzdělání a doložení trvání praxe v oboru. Nebo můžete použít pověřenou osobu, která bude na vás dohlížet. S.r.o. na prodej Companiesandoffices.cz je dostatek. Stále se zakládají další a další. Všem se navíc nabízejí další, pro podnikatele výhodné služby.