Chaluhy, korýši a další mořské potvory pro vaše zdraví

Oceány a moře jsou zdrojem života už po několik miliard let. Platilo to při zrodu života na zemi, platí to i nyní, kdy rybářské bárky a lodě drancují všechno, co má jen trochu šupin na svém těle. My dnes ale nebudeme zachraňovat velryby či delfíny, nebudeme se ani pouštět za želvami či sardinkami. My se dnes budeme bavit o řasách. Nikoliv těch lidských, ale mořských a oceánských. Řasy a chaluhy jsou velice častou součástí jídelníčku převážně přímořských států a asijských států, které hojně tyto vodní rostlinky využívají ve své kuchyni.

mořské řasy na pláži

Mořské řasy mají celou řadu výhod a benefitů a prospěšných látek pro tělo. Není proto náhodou, že přímořské národy, které začlenily plody moře na své jídelníčky, žijí déle a zdravěji, protože mají tak pestrou stravu plnou bohatých látek a živin, že se není čemu divit. Dnes to ale není záležitost pouze přímořských států, ale celého lidstva. A doslova každý může mít přístup ke skvělým doplňkům stravy, například k naší dobré svíčkové, které nám přinesou trochu těch živin do našeho těla. Jedná se doplňky stravy, takže jimi nenahrazujeme úplně celý jídelníček – vynechejme samospasné pilulky na život, prodávané za tisíce korun. Mezi velice dobré doplňky patří například chaluha bublinatá tablety Naklíčeno, které obsahují celou řadu dobrých látek pro vaše tělo.

prazvláštní mořské řasy s detailem na jednotlivé části rostliny

Moderní medicína a potravinářský průmysl neustále pracují na tom, aby přinesli zákazníkovi něco, co jej za a) podpoří v nákupu dalšího a většího množství, co mu za b) prospěje. Samozřejmě, ne každý, ovšem každý velký podnikatel ví, že služby a produkty, které nabízí, musí mít náležitou kvalitu a hlavně efekt, aby si je lidé kupovali a objednávali. A přesně proto se u opravdu seriózních společností nesetkáte s doplňky stravy léčících rakovinu, ale spíše doplňky, které mírně zlepšují celkovou kvalitu života a hlavně organismu, protože má najednou přístup k zcela novým látkám, které tělo i tak potřebuje, možná o tom ani samo neví.

zelené řasy naskládané na sebe

Pokud tedy chcete zaexperimentovat, stačí jenom pár kliknutí a můžete si objednat doplňky na měsíce dopředu.